Herbalife šeimos fondas (HŠF): duoti kitiems

1994 metais įkurtas Herbalife šeimos fondas yra skirtas padėti vaikams, kuriems reikia pagalbos, ir padedant organizacijoms rūpintis sveika jų mityba. Herbalife šeimos fondas taip pat dažnai remia pagalbos akcijas po gamtos katastrofų, pvz., žemės drebėjimo Haityje.

2005 metais Herbalife šeimos fondas pristatė programą Casa Herbalife, skirtą padėti tiekti sveikiems ir maistingiems valgiams vaikams kartu su labdaros organizacijomis. Tais pačiais metais pirmoji Europoje programa Casa Herbalife pradėjo veikti Vengrijoje, Pietų Afrikoje pirmoji programa pradėjo veikti 2006 metais, ir nuo to laiko kasmet pradeda veikti naujos programos Casa Herbalife.

Šiandien šešiuose žemynuose pradėtos daugiau nei 55 programos. Iš jų 23 veikia mūsų regione – daugiau nei bet kuriame kitame Herbalife regione pasaulyje!

Kuo Herbalife šeimos fondas skiriasi nuo kitų labdaros fondų?
Kai organizacija pakviečiama prisijungti prie Herbalife šeimos, įsipareigojame teikti paramą tiek, kiek jos reikės. Skiriame ne tik finansavimą, bet ir skatiname visą Herbalife šeimą padėti patenkinti vaikų, dalyvaujančių programose Casa Herbalife, poreikius.

2009 metais šioms programoms buvo skirta beveik 230 000 eurų. Kartu keičiame vaikų gyvenimus.

Nepriklausomi Herbalife partneriai, darbuotojai ir draugai remia HŠF ir, tęsdami šį puikų darbą, surenka daugiau lėšų regionuose.

Sužinokite daugiau apie HŠF ir programas Casa Herbalife netoli jūsų. Paaukokite tiems, kuriems to reikia

Video to show here

Įsivaizduokite, jei kiekvienas galėtų sveikai ir subalansuotai maitintis Markas Hughes'as, Herbalife įkūrėjas, 1994 m.
Herbalife Šeimos fondas kasdien padeda vaikams. Sužinokite daugiau čia.
2006 m. Pietų Afrikoje pagal programą Casa Herbalife atidaryti namai Meilės akrai, įkurti Johanesburge


lt-LT | 2018.04.26 03:34:49 | NAMP2HLASPX02